Cabbani custom made parquet

Cabbani přenáší teplo a krásu kvalitní evropské dubové parketové podlahy do současné architektury. Díky systému "di Lorenzo" můžete designovat svůj sen o podlaze založený na vrchní vrstvě pečlivě vytříděného dubového dřeva tloušťky 3,2 mm, doplněný středem z HDF nebo březové překližky a dokončený širokou škálou stylových a atraktivních barev. Naše francouzská produkce garantuje trendové výrobky vyrobené s respektem k přírodě a maximální péčí o kvalitu.

Třídění:

Více o podlahách Cabbani

Prohlédněte si CABBANI MOVIE

Podívejte se na katalog CABBANI

Již před 37 roky založil Gérard Cabannes uprostřed vinic Bordeaux zpracovatelský závod na dřevěné dýhy. Po více než 15 let vývoje a růstu společnosti ,vedený již novou generací Benoît a Julien Cabannes, zahájil v roce 2000 výrobu vícevrstvých dřevěných podlah. Výrobky z Cabannes jsou distribuovány v evropských zemích prostřednictvím sítě odborných prodejců. Kolekce parket "di Lorenzo", kde si zákazník může navrhnout dřevěnou podlahu podle jeho osobního přání, se stala velmi úspěšnou. Díky vysoké kvalitě a flexibilitě společnost rostla do předního hráče ve vyšším segmentu dřevěných vícevrstvých podlah a její výrobky se prodávaly pod názvy významných výrobců podlah - např. Lamett Cézanne a Lamett Dijon.

Vzhledem ke komplementární povaze výrobních míst a profesionálnímu více než 25 let trvajícímu úzkému vztahu s vedením společnosti Decospan, Benoît a Julien se rozhodli v roce 2015 integrovat své podnikání do skupiny Decospan Group, známého výrobce dřevěných dýhových podlah PAR-KY.

Od ledna 2016 je již nová značka CABBANI je k dispozici ve specializovaných prodejnách parket a část své produkce pod značkou PAR-KY je součástí skladové kolekce této značky.

Pod značkou CABBANI, bude Decospan Group i nadále investovat do francouzské produkce vysoce kvalitních zakázkových parket "di Lorenzo"!

Více na oficiálním webu Cabbani:

Cabbani

Ke stažení Cabbani