Zobrazená podlaha:
Essence Oak Rustic Light (Dub), řada Parky Classic 20
cena 1 609 Kč/m2
Cena podlah Parky od
1 461 Kč/m2 cena je uvedena bez DPH

Hřejivost pravého dřeva, výhody vinylu a laminátu

Parky je dřevěná třívrstvá podlaha s odolnou horní vrstvou z vybraného dubového dřeva z evropských lesů, středem ze stabilní HDF a 8x matně lakovaným kartáčovaným povrchem. S Parky můžete skutečně vidět a cítit pravé dřevo. Stejně jako otisky prstů, tak žádné dva stromy nejsou totožné. Každá dřevěná lamela je unikátní, stejně jako Vy. Podlaha vyzařuje teplo a vytváří atmosféru luxusu a snadno se udržuje, je ideální na podlahové vytápění - vynikající volba pro ty, kteří staví nebo rekonstruují.

Známý výrobce dýhových produktů Decospan uvedl v roce 2016 na trh no vě třívrstvé parkety - díky své akvizici ve Francii v létě 2015 se tradiční výrobce třívrstvých podlah Cabbani se stal součástí Decospan Group. Pod značku Parky jsou zařazeny tři kolekce třívrstvých podlah, s nášlapnou vrstvou 2,0 mm, které mají se stávajícími dýhovými podlahami Parky 2 společné základní atributy : 1. Matně lakovaný kartáčovaný dubový povrch se stejnými tóny moření dubu a 2. středy z vysoce kvalitní HDF.

Montážní návody a tipy na pokládku naleznete na stránce Parky - Montážní návody.

Návody na údržbu a opravy naleznete na stránce Parky - Údržba a opravy.

Proč si vybrat Parky

PŘEDNOSTI

Proč si vybrat Parky

Skutečné dřevo

Pocit skutečného dřeva. Každá podlaha Parky je dokončena vrchní vrstvou autentických dřevin. Stejně jako masivní dřevěná podlaha nejsou ani naše dvě podlahové lamely stejné. Dub, teak nebo jiné dřeviny dodávají právě takový nádherný přirozený vzhled, který hledáte. Teplo dřeva nemůže být nikdy nalezeno v padělku.

Ideální volba pro podlahové vytápění

Opravdu všechny řady Parky umožňují rychlé vedení tepla, mají velmi nízký tepelný odpor, což z nich dělá dokonale vhodné podlahy pro podlahové vytápění. Jsou vhodné pro teplovodní podlahové systémy, elektrické topné kabely a dokonce elektrické topné fólie – jsou ideální dřevěnou podlahou i pro rekonstrukce. Naše užitečné rady pro instalaci na podlahové vytápění naleznete zde.

Zcela hygienická podlaha pro zdravější kvalitu vzduchu v interiéru

Podélné V drážky u Parky nejsou ohniskem pro prach a nečistoty. Každá lamela má „Ultra-fresh“ antibakteriální ochranu, která zabraňuje bakteriím usadit se v drážce. Zaručujeme Vám naprosto hygienickou podlahu.

Podlaha Parky je dokončována pouze látkami na bázi vody, lepidly bez těkavých organických látek (VOC) a barvami bez rozpouštědel. Je to vědecky prokázané: kvalita vzduchu v interiéru se zvyšuje s podlahou Parky. Všechny podlahy mají ekologickou pečeť kvality A+.

Udržitelná volba

Dřevo je vzácné. Používáme ho střídmě: pro horní povrch používáme pouze tenkou vrstvu dřeva. Zdroj našich stromů je z udržitelně obhospodařovaných lesů a každá deska je 100% recyklovatelná a jako taková se účastní oběhové ekonomiky. Odebíráme energii ze sluneční a větrné výroby. Piliny a dřevní odpad z našeho výrobního závodu slouží k vytápění výrobních prostor. Budoucnost je CO2 neutrální svět.

Snadná montáž

Montáž Parky je stejně snadná jako u laminátu a LVT vinylových dílců. Spolehněte se na praktický systém Unifit X® pro bezproblémový výsledek. Teplo a dobrý pocit ze dřeva je blízko, stačí jen jedno kliknutí. Montážní návody naleznete na stránce Parky - Montážní návody.

Zažijte své nejlepší okamžiky na skutečné dřevěné podlaze. Imitace jako vinyl nebo laminát Vám nikdy neposkytnou teplo a jedinečnost pravého dřeva. Nemusíte to vidět, ale citíte to ...

V nabídce tyto vzory a velikosti

Dekory

Parky Classic 20

Ivory Oak Select (Dub)
Matný lak (10 GU)

Ivory Oak Rustic Light (Dub)
Matný lak (10 GU)

Ivory Oak Rustic Nature (Dub)
Matný lak (10 GU)

Desert Oak Select (Dub)
Matný lak (10 GU)

Desert Oak Rustic Light (Dub)
Matný lak (10 GU)

Desert Oak Rustic Nature (Dub)
Matný lak (10 GU)

Essence Oak Select (Dub)
Matný lak (10 GU)

Essence Oak Rustic Light (Dub)
Matný lak (10 GU)

Essence Oak Rustic Nature (Dub)
Matný lak (10 GU)

Silk Oak Select (Dub)
Matný lak (10 GU)

Silk Oak Rustic Light (Dub)
Matný lak (10 GU)

Silk Oak Rustic Nature (Dub)
Matný lak (10 GU)

Smoked Walnut Premium (Ořech)
Matný lak (10 GU)

Parky Royal+ 20

Ivory Oak Rustic Light (Dub)
Matný lak (10 GU)

Desert Oak Rustic Light (Dub)
Matný lak (10 GU)

Essence Oak Rustic Light (Dub)
Matný lak (10 GU)

Silk Oak Rustic Light (Dub)
Matný lak (10 GU)

Ke stažení Parky