PEDROSS – Soklové lišty dýhované

Lišty se smrkovým jádrem obalované dýhou širokého sortimentu dřevin od největšího výrobce dřevěných soklových lišt v Evropě Pedross používané pro všechny značky podlah.

Společnost založil v roce 1956 jihotyrolský tesařský mistr Karl v roce 1956 a díky rychlému expansivnímu růstu je dnes společnost předním světovým výrobcem a průkopníkem v oblasti podlahových doplňků . Do skupiny patří KARL PEDROSS Spa, Business Unit VICOVER, společnost BÜRKLE Leisten & Profil GmbH a PEDROSS America LLC.


Osvědčená stabilní konstrukce lišty se smrkovým jádrem obalovaným vybranými dýhami je vyráběna na nejmodernějších linkách.Velká péče je věnována kvalitní povrchové úpravě lakem, olejem; extrémně široký sortiment dřevin v kombinaci s digitálním tiskem nabízí nekonečné množství různých provedení lišt.

  Více informací můžete najít v produktovém katalogu

CLIPSTAR FAST – řešení pro montáž soklových lišt – snadné, rychlé a bez použití nářadí

CLIPSTAR FAST, systém klipů z pružinové oceli pro soklové lišty bez použití nástrojů, přesvědčí nejen snadnou manipulací, ale i rekordní dobou montáže.

Díky neviditelnému upevňovacímu systému (patent čeká na vyřízení) a Pedross standardizovanému frézování, jsou ošklivé otvory po vrtání a nečistoty minulostí.

Klipy CLIPSTAR FAST se umísťují ve vzdálenosti 25-50 cm, s trvalým přítlakem ke stěně jsou vhodné i pro nerovné omítky, s možností vést kabel do průměru 7 mm.