NOVINKA! Revolučně odolný zámkový vinyl FLOORIFY

Vážení zákazníci, obchodní partneři,

dovolujeme si Vám tímto oznámit, že naše společnost uvádí dneškem na trh v České a Slovenské republice nový revolučně zdokonalenou rigidní vinylovou zámkovou podlahu belgické značky FLOORIFY - a to jako její výhradní zástupce na obou trzích.

Jak jistě víte , do dneška jsme se distribuci vinylů nevěnovali. Po představení vlastností této nové a technicky zcela jiné podlahy, než známe ostatní LVT produkty, jsme se rozhodli naši pozici přehodnotit.Totiž příležitost uvést na trh takový revoluční výrobek přichází jednou za život. Jsme přesvědčeni, že podlaha FLOORIFY je úžasný projekt.

Pokusíme se ve zkratce FLOORIFY krátce představit:

Kvalita FLOORIFY je založena na unikátním patentovaném, vodotěsném , extrémně pevném a zvuk pohlcujícím jádře s minerály Floorify® Rigid Core, které zajišťuje neobvyklou stabilitu a tuhost podlahy. Jádro je spojeno v jeden funkční celek s povrchovou vrstvou Floorify® Silent Touch Technology s mimořádnou odolností proti nárazům, škrábancům, skvrnám a lihovým fixům. Bez škodlivých ftalátů, emisní trída A+.

Ve výsledku dostáváte podlahu, kterou můžete položit na takřka jakýkoli podklad připravený pro běžné dřevěné či laminátové podlahy. Rychlá montáž šetří čas, odpadá drahé stěrkování a není nutná speciální drahá podložka. Podlaha takřka nereaguje na teplotní změny (testována až do 80°C) a můžete ji položit na podlahové teplovodní, nebo elektrické vytápění, nebo na podlahové chlazení až do plochy velikosti 20 x 20 m bez dilatačních profilů. Podlaha absolutně nestříškuje na jižním slunci, nevytváří se spáry (zámek s pevností 9kN/m je 4x pevnější oproti běžným LVT).

Důležitý je design lamel – propracovaný vzhled FLOORIFY dnes žádaných teplejších tónů dubu se vzhledem olejem napuštěných parketových podlah, decentní opracování hran a povrchová struktura, která je vždy hřejivá a měkká na dotek. Nebo kamenné dekory a o to vše větším formátu, než obvykle…

Spoustu podrobných informací a obrázků můžete nalézt na našem webu.

Podlaha FLOORIFY byly navíc zařazena do slevové akce Bestsellers 2017, akční leták naleznete na tomto odkazu.

Věříme, že budete novinkou FLOORIFY nadšeni stejně jako my!

Děkujeme Vám za pozornost věnovanou tomuto obchodnímu sdělení a přejeme Vám úspěšné a krásné léto 2017!

Všechny aktuality