Oznámení o změnách v dostupnosti podlah značky Parket koncept

Vážení obchodní přátelé,

začátkem prosince jsme Vám oznámili, že jsme se stali výhradním distributorem dřevěných třívrstvých podlah MOLAND v ČR a SR. S tímto souvisí právě probíhající proces ukončení distribuce třívrstvých podlah značky PARKET KONCEPT: jednotlivé položky PARKET KONCEPT jsou okamžitě po vyprodání nahrazovány obdobnými položkami MOLAND. V březnu 2018 pak bude řádný prodej značky PARKET KONCEPT ukončen, zbylé položky poté zařadíme do výprodejové sestavy.

K dnešnímu dni se již 4 položky PARKET KONCEPT vyprodaly a jsou nahrazeny značkou MOLAND. Proto si Vás dovolujeme níže informovat, o které položky se jedná a zároveň kterými položkami MOLAND se nahrazují. Pod hypertextovým odkazem můžete ihned přejít na příslušnou položku na našem webu MOLAND.

OTEVŘÍT TABULKU

Už jste možná obdrželi, nebo v nejbližší době obdržíte nové vzorky Moland (panely, ruční vzorkovníky). Pokud máte stojany, tak z nich vyřaďte prosím panely z výše uvedených vyprodaných pozic PARKET KONCEPT a nahraďte je novými došlými panely MOLAND.

Po ukončení prodeje dalších položek Vás budeme zase informovat a kdykoliv si můžete ověřit disponibilitu v našem skladu.

Děkujeme Vám za pochopení a Vaši spolupráci při přechodu na široký sortiment MOLAND.

Jsme přesvědčeni, že MOLAND Vám pomůže získat mnoho zajímavých zakázek v následujících letech!

Všechny aktuality