Přinášíme Vám tři úžasná videa Floorify

Vážení zákazníci, obchodní partneři,

přinášíme Vám tři úžasná videa Floorify, která jsou odpověďmi na zásadní otázky jako např. proč při výběru podlahy upřednostnit rigidní vinylovou podlahu Floorify, že samotné položení podlahy nemusí být strašák a jak výběr podlahy ovlivní Váš prostor.

1. Důvody proč si vyberete vinylovou podlahu Floorify.

Rigidní vinylová podlaha Floorify je kouzlená! Je pevná, obzvláště odolná proti nárazu, je tichá, podlaha Floorify pohlcuje hluk, je odolná vůči skvrnám a 100% voděodolná. Více se dozvíte v prvním videu: Floorify - Výhody rigidních vinylových podlah.

2. Pokládka podlahy Floorify je snadná.

Obáváte se pokládky podlahy? Jsme úplně přesvědčeni, že řešením je vinylová podlaha Floorify a díky osvědčenému click-systému bude pokládka podlahy hračkou. Sbohem lepidlo na parkety, stačí položit, kliknout a jít! V pořadí druhé video: Floorify - Jak instalovat vinylovou podlahu, to jasně ukazuje.

3. Zlatá pravidla výběru podlahy.

Která zlatá pravidla byste měli vzít v úvahu při výběru podlahy? Barva, směr pokládky, velikost lamel, to jsou základní atributy, které zásadním směrem ovlivní pocit z Vaší nové podlahy. Poslední video: Floorify - Vliv podlahy na Váš prostor, je toho názorným příkladem.

V případě dotazů nás, prosím, kontaktujte na info@parketkoncept.cz.
Přejeme Vám i v této nelehké době pevné zdraví a mnoho prodejních úspěchů.

Všechny aktuality