Parky

Pro 06

Dřevo za cenu vinylu Ostatní řady:  

Zobrazená podlaha:
European Oak Premium (Dub)
cena 873 Kč/m2
Cena podlah Pro 06 od
873 Kč/m2 cena je uvedena bez DPH
Na všechny podlahy Parky Pro 06 dává výrobce záruku 15 let
Vysoká odolnost proti vodě - testováno 12 hodin pod vodou
Schodové hrany pro každou podlahu
Všechny podlahy Pro 06 skladem k okamžité expedici včetně shodných soklových lišt
Zátěžová třída 31 - podlahovina vhodná pro komerční prostory s občasným používáním (konferenční místnosti, hotelové pokoje)
Impregnační systém Aqua Sealing Complete. Sražené hrany (V-spáry) jsou mořeny, lakovány a impregnovány, což je chrání před vlhkostí až 12 hodin pod hladinou vody.
Hygienická podlaha. Každá zkosená hrana mezi dvěma Par-ky lamelami má antibakteriální okraj. To znamená, že se bakterie nemůžou usadit mezi lamelami. Podlaha vypadá skvěle a také zůstane hygienicky čistá.
Zámek Uniclic - unikátní zámkový systém. Tento univerzální, patentovaný systém umožňuje podlahu nainstalovat stejně snadno jako laminát a zaručuje perfektní spojení mezi 2 lamelami.
Podlaha Parky je dokončována pouze látkami na bázi vody, lepidly bez těkavých organických látek (VOC) a barvami bez rozpouštědel. Je to vědecky prokázané: kvalita vzduchu v interiéru se zvyšuje s podlahou Parky. Všechny podlahy mají ekologickou pečeť kvality A+.
Povrchová úprava TITANIUM s hlouběji kartáčovaným voděodolným povrchem  s osmi vrstvami supermatného ultraodolného laku bez viditelné povrchové vrstvy (3 gloss); tedy podlaha vypadá, jakoby nebyla vůbec olejovaná, nebo lakovaná.
Oboustranná impregnace - dvakrát tak odolná podlaha díky systému DSI. DSI je zkratka pro Double-Sided Impregnation (impregnace ze dvou stran). Během procesu lisování, je lepidlo vlisováno tak hluboko do dřeva, dokud není dosaženo úrovně saturace. Následně se aplikuje lak na horní část dřevěné dýhy. Dřevo absorbuje lak, který je v kontaktu s lepidlem. Díky této technice je dřevo zcela nasyceno a horní vrstva se stává velmi odolnou.
Ideální na podlahové vytápění
Vysoká odolnost proti protlakům.
Pure Wood

Pokud trváte na výhodách velmi odolné dřevěné podlahy přitom za cenu kvalitního laminátu nebo vinylu, tak naše kolekce Parky Pro 06 je ideální volbou. Kratší lamely s větší šířkou nabízí komfort a autentický vzhled pravého dřeva, přitom se instalují a udržují stejně snadno jako lamináty a zámkové vinyly. Vysoce stabilní HDF střed vytváří vysokou odolnost proti teplotním a vlhkostním změnám, stejně tak proti protlakům vysokých podpatků a pádu předmětů na podlahu. Kolekci devíti trendových mořených dubů nově s hlouběji kartáčovaným povrchem ve vybraném třídění PREMIUM doplňuje pět dubů v rustikálním třídění RUSTIC LIGHT a uzavírá americký ořech PREMIUM. Všechny položky (včetně ořechu !) s novou povrchovou úpravou TITANIUM s osmi vrstvami supermatného ultraodolného laku bez viditelné povrchové vrstvy (3 gloss). Tedy podlahy vypadá, jakoby nebyla vůbec olejovaná, nebo lakovaná… Podlaha Parky má nově voděodolný povrch. Kombinace se systémem Aqua Sealing Complete, který chrání spoje, Vám poskytuje 12 hodin vodovzdornou podlahu (testováno ve firemní zkušebně). Díky tomu je Vaše podlaha odolná proti každodennímu rozlití a kapkám vody. Všechny lamely mají po obvodě lamely čtyřstrannou minifázi pro umocnění hmoty dřevěné lamely.

Podlaha je určena pro plovoucí pokládku (montážní návod na plovoucí pokládku ke stažení zde), ale doporučujeme velmi zvážit celoplošné lepení (montážní návod celopl. lepení ke stažení zde),které posunuje celkové vnímání podlahy o třídu výš. Přinese navíc další benefity: K napojení na dlažbu, kamennou podlahu nebo vedlejší místnost nepotřebujete rušivé dilatační profily, stačí tenkou spáru přetmelit akrylovým nebo polymerovým tmelem. Navíc získáte podlahu s tlumeným zvukem chůze, kde nehrozí občasné vrznutí a klapot podpatků.

Dekory

European Oak Premium (Dub)
Supermatný lak (3 GU)

European Oak Rustic Light (Dub)
Supermatný lak (3 GU)

Ivory Oak Premium (Dub)
Supermatný lak (3 GU)

Ivory Oak Rustic Light (Dub)
Supermatný lak (3 GU)

Milk Oak Premium (Dub)
Supermatný lak (3 GU)

Milk Oak Rustic Light (Dub)
Supermatný lak (3 GU)

Desert Oak Premium (Dub)
Supermatný lak (3 GU)

Desert Oak Rustic Light (Dub)
Supermatný lak (3 GU)

Umber Oak Premium (Dub)
Supermatný lak (3 GU)

Umber Oak Rustic Light (Dub)
Supermatný lak (3 GU)

Antique Oak Premium (Dub)
Supermatný lak (3 GU)

Manhattan Oak Premium (Dub)
Supermatný lak (3 GU)

Chocolate Oak Premium (Dub)
Supermatný lak (3 GU)

Crystal Oak Premium (Dub)
Supermatný lak (3 GU)

Smoked Walnut (Ořech)
Supermatný lak (3 GU)

Ke stažení Parky