Zobrazená podlaha:
Essence Oak Rustic Light (Dub), řada Parky Classic 20
cena 1 538 Kč/m2
Cena podlah Parky od
1 398 Kč/m2 cena je uvedena bez DPH

Hřejivost pečlivě vybraného pravého dřeva

Par-ky je dřevěná třívrstvá podlaha s odolnou horní vrstvou z vybraného dubového dřeva z evropských lesů, středem ze stabilní HDF a 8x matně lakovaným kartáčovaným povrchem. S Par-ky můžete skutečně vidět a cítit pravé dřevo. Stejně jako otisky prstů, tak žádné dva stromy nejsou totožné. Každá dřevěná lamela je unikátní, stejně jako Vy. Podlaha vyzařuje teplo a vytváří atmosféru luxusu a snadno se udržuje, je ideální na podlahové vytápění - vynikající volba pro ty, kteří staví nebo rekonstruují.

Známý výrobce dýhových produktů Decospan uvedl v roce 2016 na trh no vě třívrstvé parkety - díky své akvizici ve Francii v létě 2015 se tradiční výrobce třívrstvých podlah Cabbani se stal součástí Decospan Group. Pod značku Par-ky jsou zařazeny tři kolekce třívrstvých podlah, s nášlapnou vrstvou 2,0 a 3,2 mm, které mají se stávajícími dýhovými podlahami Par-ky 2 společné základní atributy : 1. Matně lakovaný kartáčovaný dubový povrch se stejnými tóny moření dubu a 2. středy z vysoce kvalitní HDF.

Více o Par-ky

Třídění dubu

a) Select

Silnější horní vrstva 2 mm tělesňuje přírodní krásu dubu. Třídění 'Select' obsahuje krásné kombinace různých struktur ukazující přírodnější charakteristiky pravého dřeva.

b) Rustic

Tato rustikální podlaha vnáší přírodu do Vašeho interiéru, kde přírodní markanty dřeva jsou zřetelně viditelné. V kolekcích Classic 20, Royal+ 20 a Classic 32 si můžete vybrat mezi „Rustic Light“ a „Rustic Nature“, s méně či více viditelnými suky.

Důvody, proč si vybrat Par-ky

Z pravého dřeva

Každá lamela Par-ky má vrchní vrstvu ze skutečného dřeva. Z toho důvodu naše podlahy vypadají jako masivní. Stejně jako v přírodě neexistují dva stejné stromy, neexistují ani dvě stejné lamely Par-ky. A navíc je dřevo tak příjemně teplé na dotek.

Hygienická

Každá zkosená hrana mezi dvěma Par-ky lamelami má proti vodě impregnovaný antibakteriální okraj. To znamená, že se bakterie nemůžou usadit mezi lamelami. Tím je podlaha nejenom čistá, ale také hygienická.

Ideální pro podlahové vytápění

Všechny podlahy Par-ky umožňují rychlé vedení tepla, rychleji než jiné dřevěné podlahy, což z nich dělá dokonale vhodné podlahy pro podlahové vytápění, opravdu všechna provedení Par-ky jsou ideální podlahy na podlahové vytápění!

Par-ky Classic 20Par-ky Royal+ 20Par-ky Classic 32
Tepelný odpor:0.070 m2K/W0.0999 m2K/W0.0985 m2K/W

Naše užitečné rady pro instalaci na podlahové vytápění naleznete zde

Osvědčený kvalitní zámek

S dřevěnými třívrstvými podlahami Par-ky máte všechny praktické výhody vysoce kvalitní zámkové plovoucí podlahy. Podlahy se snadno udržují a jsou dodávány s praktickým zámkem Uniclic®.

Dřevěná třívrstvá podlaha Par-ky zlepšuje kvalitu ovzduší

Je ověřeno, že kvalita ovzduší je lepší v místnostech, kde byla nainstalována podlaha Par-ky. Jak je to možné? Pro povrchovou úpravu našich produktů používáme vodou ředitelné mořidla, lepidla bez VOC (těkavé organické sloučeniny) a laky bez rozpouštědel. HDF desky (High Density Fibreboard), používané jako základ našich podlah, jsou toho nejvyššího stupně tvrdosti. To umožnilo našim podlahám získat v Evropě emisní stupeň A, a některým řadám Par-ky dokonce emisní stupeň A+.

Zvuk masivu

Kolekce Royal+ 20 má 2 mm korkovou podložku, která při chůzi vytváří zvuk masivu, srovnatelný s celoplošně lepenou dřevěnou podlahou.

15 let záruky

Dřevěná třívrstvá podlaha Par-ky je výrobkem Decospan Group, evropské jedničky na trhu v oblasti zpracování dýhy. Mnohaleté zkušenosti a zaměření na inovace přispívají ke kvalitě a spolehlivosti výrobků Par-ky. Jelikož jsme přesvědčeni o kvalitě našich dřevěných třívrstvých podlah, poskytujeme záruku 15 let.

Brushed (kartáčovaná)
Kartáčovaný povrch zvýrazňuje přirozenou strukturu dřeva. Tyto podlahy jsou také lakovány matným lakem, který zachovává přirozený vzhled dřeva. Tato povrchová úprava je mnohem odolnější než olejové provedení, ale o něco méně odolná, než hladká lakovaná povrchová úprava (záruka 15 let).

Stáhněte si záruční podmínky zde.

Naše podlahy jsou udržitelné

Značka Par-ky miluje dřevo, takže jsme velmi opatrní s používáním tohoto cenného přírodního zdroje. Optimalizujeme využití této suroviny tím, že používáme skutečné dřevo pouze jako tenkou vrchní vrstvu. Kromě toho veškeré naše dřevo pochází z dobře ošetřovaných lesů. Toto je zaručeno osvědčením "Pure Wood".

Údržba a opravy

Tak snadná údržba

K čistění Par-ky podlahy bez poškození laku doporučujeme používat náš Par-ky cleaner. Byl speciálně vyvinut pro odstranění nečistot a zároveň k ochraně dřeva. Par-ky cleaner je dostupný ve dvou formách v závislosti na Vašich preferencích:

Wood Floor Cleaner (1000 ml): Cleaner musí být ředěn vodou

Ready do use Wood Floor Cleaner (500 ml spray): Praktické použití, můžete nastříkat přímo na podlahu

Opravná pera

Malé škrábance lze snadno opravit. Par-ky vyvinula "opravné pero" pro každou podlahu. S tímto perem jdou snadno opravit drobné škrábance na podlaze. Je k dispozici balení s 1, nebo 2 pery, v závislosti na odstínu Vaší Par-ky podlahy. Po opravě se již špína nedostane do poškrábaného místa. Návod na použití je k dispozici zde

Opravný vosk

Malá prasklinka, snadná oprava. Par-ky také vyvinula opravný vosk pro hlubší díry. To umožňuje opravu hlubších, lakem prostupujících děr, čímž chrání podlahu proti průniku vlhkosti. Sada opravného vosku obsahuje 7 kostek vosku, tavící nástroj, čistící hřeben. Instrukce na použití sady lze nalézt na obalu, nebo zde.

Rozsáhlejší poškození, žádná katastrofa

Díky zámkovému spoji Uniclic® můžete i v případě většího poškození snadno nahradit lamelu uprostřed podlahy a to za pomoci nástroje Par-ky Bulldog. Obraťte se na svého prodejce. Instrukce na použití můžete nalézt zde a užitečné video lze nalézt zde.

V nabídce tyto vzory a velikosti

Dekory

Parky Classic 20

Ivory Oak Select (Dub)
Matný lak (10gloss), kartáč

Ivory Oak Rustic Light (Dub)
Matný lak (10gloss), kartáč

Ivory Oak Rustic Nature (Dub)
Matný lak (10gloss), kartáč

Desert Oak Select (Dub)
Matný lak (10gloss), kartáč

Desert Oak Rustic Light (Dub)
Matný lak (10gloss), kartáč

Desert Oak Rustic Nature (Dub)
Matný lak (10gloss), kartáč

Essence Oak Select (Dub)
Matný lak (10gloss), kartáč

Essence Oak Rustic Light (Dub)
Matný lak (10gloss), kartáč

Essence Oak Rustic Nature (Dub)
Matný lak (10gloss), kartáč

Silk Oak Select (Dub)
Matný lak (10gloss), kartáč

Silk Oak Rustic Light (Dub)
Matný lak (10gloss), kartáč

Silk Oak Rustic Nature (Dub)
Matný lak (10gloss), kartáč

Smoked Walnut Premium (Ořech)
Matný lak (10gloss), kartáč

Parky Royal+ 20

Ivory Oak Rustic Light (Dub)
Matný lak (10gloss), kartáč

Desert Oak Rustic Light (Dub)
Matný lak (10gloss), kartáč

Essence Oak Rustic Light (Dub)
Matný lak (10gloss), kartáč

Silk Oak Rustic Light (Dub)
Matný lak (10gloss), kartáč

Ke stažení Parky