Parky

Parky Royal+ 20

Ostatní řady:  

Zobrazená podlaha:
Desert Oak Rustic Light (Dub)
cena 1 988 Kč/m2
Cena podlah Parky Royal+ 20 od
1 988 Kč/m2 cena je uvedena bez DPH
Záruku 15 let dává Par-ky na podlahu lakovanou a kartáčovanou.
Impregnační systém Aqua Sealing Complete. Sražené hrany (V-spáry) jsou mořeny a lakovány, což je chrání před vlhkostí.
Hygienická podlaha. Každá zkosená hrana mezi dvěma Par-ky lamelami má antibakteriální okraj. To znamená, že se bakterie nemůžou usadit mezi lamelami. Podlaha vypadá skvěle a také zůstane hygienicky čistá.
Zámek Uniclic - unikátní zámkový systém. Tento univerzální, patentovaný systém umožňuje podlahu nainstalovat stejně snadno jako laminát a zaručuje perfektní spojení mezi 2 lamelami.
Osm vrstev laku, velmi odolná podlaha. Podlahové desky mají povrchovou úpravu z 8 vrstev velmi tvrdého laku ve 2 verzích: Hedvábný lak - 20 gloss, lakováno hedvábným lakem.  Tato lamela má nesmírně tvrdý povrch! Matný lak - kartáč: 10 gloss, kartáčováno a lakováno matným lakem. Tím je zvýrazněna struktura dřeva a dosaženo přírodní a luxusní atmosféry interiéru.

Royal+20 je díky svému velkému formátu výjimečná řada značky Parky. Nášlapná vrstva 2 mm se vyrábí v pěti atraktivních barvách moření a to jak v třídění Rustic Light tak i ve třídění Rustic Intense. Třídění Rustic prezentuje pěkné kombinace struktur pravého dubového dřeva v jeho typických přírodních vzorech se suky a tmelením. Ve třídění Rustic Intense suky ještě více zvýrazňují přírodní charackter a krásu dubového dřeva. A navíc, má lamela integrovanou podkladní 2 mm vrstvu dubového korku, která dodává i při plovoucí pokládce přesvědčivý pocit chůze po masivní celoplošně lepené podlaze.

Dekory

Ivory Oak Rustic Light (Dub)
Matný lak (10gloss), kartáč

Desert Oak Rustic Light (Dub)
Matný lak (10gloss), kartáč

Essence Oak Rustic Light (Dub)
Matný lak (10gloss), kartáč

Silk Oak Rustic Light (Dub)
Matný lak (10gloss), kartáč

Ke stažení Parky