Zobrazená podlaha:
Calico, řada Colosseum
cena 860 Kč/m2
Cena laminátových podlah Lamett od
860 Kč/m2 cena je uvedena bez DPH

Široký sortiment dřevěných dubových podlah Lamett evokuje požadavek zákazníků mít pro některé místnosti stějně hezké podlahy jako jejich dřevěné vzory , ale na rozdíl od nášlapné dřevěné vrstvy požadují podlahy s tvrdším povrchem a nebo také s nižší cenou. Proto Lamett od počátku nabízí laminátové podlahy vysoké kvality s dekory, které vychází s reálných současně vyráběných kolekcí dřevěných podlah Lamett. Budete překvapeni kreativitou specialistů Lamett, kteří Vám připravili několik řad laminátových podlah se spoustou originálních řešení úpravy povrchu, stírajících z velké části rozdíl mezi světem reálného dřeva a jeho kopiemi...

Více o podlahách Lamett

Kdo je Lamett, parketový specialista?

Když v roce 2004 založil Bruno Descamps společnost Lamett Europe, jeho aktivita byla omezena na dovoz parket a laminátu z Asie. Velmi brzy ale začal mít potřebu vlastní silné značky. V roce 2008 zakoupil značku Lamett, jednoho z prvních výrobců laminátových podlah na světe, založenou v roce 1985. Agentura se rozvinula do stabilní společnosti se silným týmem, která nyní po sedmi letech vyrostla do úrovně velmi kompetentního parketového specialisty na evropském trhu.

Klíčová slova, "kvalita", "péče" a "služby" jsou prioritou Lamett a celý tým Lamett se snaží cíleně zvyšovat svoji odbornost . V Evropě má 100 aktivních zaměstnanců, sídlo společnosti se nachází v Deerlijk, Západní Flandry. Každý rok společnost vyexpeduje na evropský trh přibližně 15 000 až 20 000 objednávek, většinou dřevěných vícevrstvých podlah. Sortiment Lamett zahrnuje jak cenově přístupné a stejně tak sofistikované parketové podlahy.

Nechejte se inspirovat některou z našich celosvětových realizací:

Slogan "Floors are female” (Podlahy jsou rodu ženského) je dominantním sdělením na budově sídla společnosti Lamett vedle dánice E17. Tento zajímavý vzkaz podtrhuje jedinečnost filozofie Lamett: Fokus na každý nejjemnější detail. Tento "dotek ženy" nebyl vybrán náhodně: podíl žen mezi zaměstnanci Lamett je dominantní.

Jsme přesvědčeni, že podlahy jsou ženy
krásné a elegantní na pohled,
drahé a sofistikované uvnitř,
... je třeba s nimi zacházet opatrně ...

Nahlédněte do našeho katalogu:

Rádi se s Vámi podělíme o naši vášeň pro dřevo na našem krátkém videu:

Sortiment Lamett

V nabídce tyto vzory a velikosti

Dekory

Colosseum

Calico
Synchronized (EIR)

Chocolate
Synchronized (EIR)

Fotizo
Synchronized (EIR)

Sunset
Synchronized (EIR)

Tingo
Synchronized (EIR)

White Wash
Synchronized (EIR)

Ke stažení