Zobrazená podlaha:
Amaro (Dub), řada Lugano
cena 915 Kč/m2
Cena vinylových podlah Lamett od
810 Kč/m2 cena je uvedena bez DPH

Vinylové podlahy dřevo nenahradí, ale mají některé vlastnosti, díky kterým jejich obliba v dnešní době roste. Proto i Lamett má v sortimentu 5 řad vinylových zámkových podlah nejvyšší kategorie (LVT), aby uspokojil zákazníky, kteří chtějí mít stejnou optiku, jako dřevěné podlahy Lamett a z různých důvodů musejí přistoupit ke kompromisnímu řešení, jakým je vinylová podlaha. Samozřejmě každá vinylová podlaha od libovolného výrobce je pořád PVC, ovšem s perfektní povrchovou úpravou oproti obyčejnému PVC a výhodou je, že v kolekcích Lamett naleznete některé dekory shodné jak ve dřevěných, laminátových tak vinylových podlahách.

Více o podlahách Lamett

Kdo je Lamett, parketový specialista?

Když v roce 2004 založil Bruno Descamps společnost Lamett Europe, jeho aktivita byla omezena na dovoz parket a laminátu z Asie. Velmi brzy ale začal mít potřebu vlastní silné značky. V roce 2008 zakoupil značku Lamett, jednoho z prvních výrobců laminátových podlah na světe, založenou v roce 1985. Agentura se rozvinula do stabilní společnosti se silným týmem, která nyní po sedmi letech vyrostla do úrovně velmi kompetentního parketového specialisty na evropském trhu.

Klíčová slova, "kvalita", "péče" a "služby" jsou prioritou Lamett a celý tým Lamett se snaží cíleně zvyšovat svoji odbornost . V Evropě má 100 aktivních zaměstnanců, sídlo společnosti se nachází v Deerlijk, Západní Flandry. Každý rok společnost vyexpeduje na evropský trh přibližně 15 000 až 20 000 objednávek, většinou dřevěných vícevrstvých podlah. Sortiment Lamett zahrnuje jak cenově přístupné a stejně tak sofistikované parketové podlahy.

Nechejte se inspirovat některou z našich celosvětových realizací:

Slogan "Floors are female” (Podlahy jsou rodu ženského) je dominantním sdělením na budově sídla společnosti Lamett vedle dánice E17. Tento zajímavý vzkaz podtrhuje jedinečnost filozofie Lamett: Fokus na každý nejjemnější detail. Tento "dotek ženy" nebyl vybrán náhodně: podíl žen mezi zaměstnanci Lamett je dominantní.

Jsme přesvědčeni, že podlahy jsou ženy
krásné a elegantní na pohled,
drahé a sofistikované uvnitř,
... je třeba s nimi zacházet opatrně ...

Nahlédněte do našeho katalogu:

Rádi se s Vámi podělíme o naši vášeň pro dřevo na našem krátkém videu:

Sortiment Lamett

V nabídce tyto vzory a velikosti

Dekory

Lugano

Amaro (Dub)
Embossed

Angliano (Dub)
Embossed

Muskat (Dub)
Embossed

Lakrima (Dub)
Embossed

Granica (Dub)
Embossed

Garonne

Mist
Embossed

Ristreto
Embossed

Barista
Embossed

Latte
Embossed

Natural
Embossed

Victoria

Ocean
Embossed

Frost
Embossed

Silver
Embossed

Creek
Embossed

Black
Embossed

Colorado

Splash
Synchronized woodstructure (EIR)

Basin
Synchronized woodstructure (EIR)

Rapids
Synchronized woodstructure (EIR)

Falls
Synchronized woodstructure (EIR)

Lake
Synchronized woodstructure (EIR)

Amazon

Valley
Embossed

Flow
Embossed

Lagoon
Embossed

Bay
Embossed

Stream
Embossed

Ke stažení