Podlahy

Vítáme Vás v sekci, která se dále dělí na dýhové dřevěné podlahy, třívrstvé, laminátové a vinylové podlahy. Vyberte si prosím kategorii podlah dle konstrukce nebo dole podle značky. V každé kategorii i u každé jednotlivé podlahy můžete jednoduše najít nejbližšího prodejce kliknutím na "Najít prodejce". Na všechny podlahy poskytujeme prodlouženou záruku.

Podlahy dřevěné dýhové

Dřevěná podlaha s vysoce odolnou vrstvou skutečného dřeva - dýhou. Vhodná pro každý interiér a každý projekt.

Cena od

816 Kč/m2

Podlahy dřevěné třívrstvé

Dřevo jako přírodní materiál je tou nejpřirozenější volbou pro Váš interiér a přináší do obydlí atmosféru a styl.

Cena od

817 Kč/m2

Podlahy laminátové

Laminátové podlahy v mžiku přemění Váš byt nebo dům v módní životní prostor s příjemnou atmosférou.

Cena od

363 Kč/m2

Podlahy vinylové

Vinylové podlahy dřevo nenahradí, ale mají některé vlastnosti, díky kterým jejich obliba v dnešní době roste.

Cena od

798 Kč/m2

Výběr podlahy podle značky

Parky

Parky je dřevěná dýhová podlaha s vysoce odolnou horní vrstvou z pravého dřeva, tím se liší od laminátové podlahy, která používá tištěnou imitaci dřeva. S Parky můžete skutečně vidět a cítit pravé dřevo. To je přesně to, co dělá rozdíl ve Vaší domácnosti, kanceláři nebo obchodu. Stejně jako otisky prstů, tak žádné dva stromy nejsou totožné. Každá dýhová podlaha je unikátní, stejně jako Vy.

Lamett

Společnost Lamett se stala nesporným zakladatelem módních trendů v oblasti parketových a laminátových podlah. Díky nepřetržité touze po inovaci se stala jednou z nejprogresivnějších firem na trhu. Parketové, laminátové a vinylové podlahy Lamett přemění Váš byt nebo dům v módní životní prostor s příjemnou atmosférou. 

Alsafloor

Tradiční alsaský výrobce laminátových podlah Alsapan Flooring založený v roce 1992 patří po spojení se společností EPI mezi největší evropské výrobce podlah. Neustále zdokonalovaný sortiment inovativních povrchových úprav a krásných dezénů získal v Evropě velké uznání. S pověstným francouzským citem pro krásno přichází Alsafloor každoročně s nadčasovou kolekcí kvalitních moderních laminátových podlah.

Cabbani

Cabbani přenáší teplo a krásu kvalitní evropské dubové parketové podlahy do současné architektury. Díky systému "a la carte " můžete designovat svůj sen o podlaze založený na vrchní vrstvě pečlivě vytříděného dubového dřeva tloušťky 2,0, 3,2 nebo 5,5 mm, doplněný středem z MDF nebo březové překližky a dokončený širokou škálou stylových a atraktivních barev. Naše francouzská produkce garantuje trendové výrobky vyrobené s respektem k přírodě a maximální péčí o kvalitu.

Floorify

Floorify je spojení unikátní inovace zámkových vinylových podlah vysoce odolné konstrukce a povrchu s přirozeně krásným hřejivým designem lamel velkého formátu navíc s absolutní jednoduchostí užívání.

Moland

Dřevo jako přírodní materiál je tou nejpřirozenější volbou pro Váš interiér a po staletí přináší do obydlí hřejivou pohodu, vůni, útulnou atmosféru a styl - to jsou parkety Moland...