O firmě

Usilujeme dlouhodobě o zvyšování kvality interiérů prostřednictvím širokého sortimentu dřevěných podlah a dýhovaných desek – nadčasových přírodních materiálů pro zdravé moderní bydlení. To vše s dlouhodobě udržitelnou kvalitou a za dostupnou férovou cenu.

Produkty a služby

Dodáváme jako výhradní dovozci do ČR a SR široký sortiment vícevrstvých dřevěných a rigidních vinylových podlah, soklových lišt a podlahových profilů. Dále distribuujeme ucelený sortiment dýhovaných desek, nábytkových dílů a dalších aplikací dýhy pro profesionální zákazníky.

Ekologie

Sortiment Parket koncept je postaven na šetrnosti k přírodě, naše podlahy využívají pouze tenkou nášlapnou vrstvu a spotřebují významně méně vzácné dřevní hmoty, než celomasivní výrobky. Dřevní hmota pochází pouze z řádně obhospodařovaných lesů. Všechny naše podlahy jsou plně recyklovatelné.

Tradice

Na českém a slovenském trhu jsme již přes 20 let a za tu dobu (od roku 2002) máme za sebou tisíce malých a velkých úspěšně realizovaných projektů, k našim profesionálním zákazníkům jsme za tu dobu včas dodali přes necelé 2 milony m2 kvalitních, zejména dřevěných podlah.

Proč Parket koncept?

Spolehlivost

Mluvíme s vámi na rovinu, rychle a přesně. Čas a spolehlivost jsou důležité pro nás všechny. Proto poptávky i dotazy vyřizujeme nejrychleji, jak umíme.

Poctivost a otevřenost

Jsme čestní a fér. K vám, k sobě navzájem i dodavatelům. S těmito hodnotami podnikáme už 20 let. Víme, že se tak všem pracuje i bydlí líp.

Vše pro Váš projekt

Pomůžeme vám vybrat řešení jako ulité přesně pro váš projekt. Dřevěné, vinylové, laminátové podlahy, soklové lišty i příslušenství. Všechno na jednom místě.

Důraz na kvalitu

Na kvalitu podlah jsme prostě nároční. Potřebujeme být, abychom splnily očekávání vás, klientů a mohli se za naši práci postavit.

Rychlost dodání

Pracujeme rychle. Do 2 dnů pro vás umíme zajistit nejprodávanější položky ze skladu v Hodoníně. Do 2 týdnů pak ze skladů výrobců v Evropě.

Smysl pro detail

Hlídáme za vás i detaily. K podlahám dodáme i identické schodové hrany a další příslušenství. Všechny podlahy si rozumí i s podlahovým vytápěním.

Doprava zdarma

Vycházíme vám vstříc a šetříme peněženku. Dodávky nad 1 000 Kč vám přivezeme zdarma kdekoliv po České i Slovenské republice.

Společnost Parket koncept s.r.o. byla založena v září 2002 jako Decospan CZ - dceřiná společnost největšího belgického výrobce dýhovaných desek Decospan, který je také výrobcem dýhových podlah Parky. Po postupném plánovaném převzetí podílů společnosti spoluzakládajícím českým partnerem P.A.S.,a.s. dokončeným na podzim roku 2014, změnila společnost jméno na Parket koncept. Velmi těsná spolupráce se skupinou Decospan pokračuje...

Od svého vzniku v roce 2002 se společnost zabývá importem a distribucí uceleného sortimentu vícevrstvých dřevěných podlah a rigidních vinylových, včetně podlahových hliníkových profilů, soklových lišt a veškerého příslušenství na český a slovenský trh. Vedle podlahovin společnost od svého vzniku jako agentura zastupuje na českém a slovenském trhu belgickou společnost Decospan s uceleným sortimentem dýhovaných desek a aplikací dýhy pro profesionální zákazníky.

Firma oslovuje firemní zákazníky, kterým vychází vstříc uceleným sortimentem podlah, vyrovnanou kvalitou, jednoznačnými obchodními podmínkami, garancemi a finančním servisem. To vše činí z firmy Parket koncept partnera pro skutečné profesionály na podlahy.

V naší nabídce najdete především dřevěné dýhové podlahy Parky, zakázkové dřevěné podlahy Cabbani, třívrstvé podlahy Moland, třívrstvé podlahy Lamett a rigidní vinylové podlahy FLOORIFY.

Sortiment pro podlaháře doplňuje kompletní nabídka podlahových, přechodových, schodových a dalších profilů (masivní schodové hrany) k jednotlivým značkám, podlahové profily Sondro, příslušenství pro podlahy, soklové lišty Pedross, lepidla, oleje a další materiály pro povrchovou úpravu a údržbu a také sortiment nářadí pro pokládku a údržbu podlah.

Vzorkovna podlahových krytin v Hodoníně

Více jak 200 vzorků, sklad 1000 m2 a kompletní odborné poradenství.

Více o vzorkovně