O firmě Parket koncept

Společnost Parket koncept s.r.o. byla založena v září 2002 jako Decospan CZ - dceřiná společnost největšího belgického výrobce dýhovaných desek Decospan nv, který je také výrobcem dýhových podlah PAR-KY. Po postupném plánovaném převzetí podílů společnosti spoluzakládajícím českým partnerem P.A.S.,a.s. dokončeným na podzim roku 2014, změnila společnost jméno na Parket koncept. Velmi těsná spolupráce se skupinou Decospan pokračuje...

Od svého vzniku v roce 2002 se společnost zabývá importem a distribucí uceleného sortimentu vícevrstvých dřevěných podlah, rigidních vinylových a laminátových podlah, včetně podlahových hliníkových profilů, soklových lišt a veškerého příslušenství na český a slovenský trh. Vedle podlahovin společnost od svého vzniku jako agentura zastupuje na českém a slovenském trhu belgickou společnost Decospan nv s uceleným sortimentem dýhovaných desek a aplikací dýhy pro profesionální zákazníky.

Firma oslovuje výhradně firemní zákazníky, kterým vychází vstříc uceleným sortimentem podlah, vyrovnanou kvalitou, jednoznačnými obchodními podmínkami, garancemi a finančním servisem. To vše činí z firmy Parket koncept partnera pro skutečné profesionály na podlahy.

V naší nabídce najdete především  dřevěné dýhové a třívrstvé podlahy PAR-KY, třívrstvé dřevěné podlahy Cabbani, třívrstvé podlahy Moland, třívrstvé dřevěné a vinylové podlahy Lamett, rigidní vinylové podlahy FLOORIFY a laminátové podlahy Alsafloor .

Sortiment pro podlaháře doplňuje kompletní nabídka podlahových, přechodových, schodových a dalších profilů (masivní schodové hrany), podlahové profily Sondro, příslušenství pro podlahy, soklové lišty Pedross, lepidla, oleje a další materiály pro povrchovou úpravu a údržbu a také sortiment nářadí pro pokládku a údržbu podlah.

Účel společnosti

Parket koncept dlouhodobě usiluje o zvyšování kvality interiérů prostřednictvím širokého sortimentu dřevěných podlah a dýhovaných desek - nadčasových přírodních materiálů pro zdravé moderní bydlení. To vše s dlouhodobě udržitelnou kvalitou a za dostupnou férovou cenu.

Hodnoty společnosti Parket koncept

Poctivost a otevřenost

Parket koncept je seriózní společnost, která se snaží být čestná ve všech jednáních se svými partnery. Nechceme skrývat problémy, upřednostňujeme otevřenou komunikaci a řešení problému.

Respekt

Parket koncept se chová ke svým zaměstnancům, zákazníkům, dodavatelům a všem ostatním s respektem. Proto také očekává, že respekt bude vzájemný – a to zejména pokud jde o lidi, materiál a zařízení.

Kvalita v produktech, službách a práci

Parket koncept si klade za cíl dodávat vysoce kvalitní produkty podle oprávněných požadavků zákazníků. Pro spokojenost zákazníků je klíčový servis, kvalita komunikace od rychlého a přesného vyřízení poptávky , rychlé a přesné vyřízení objednávky s krátkou dodací lhůty až po rychlé řešení případných stížností. Parket koncept se snaží vytvořit optimální pracovní prostředí, jednoznačné a účelné sklady a zavádí informační systém nové generace , který usnadní a zproduktivní práci a dále zlepší kvalitu našich služeb.

Ekologie

Být ekologicky uvědomělí je velmi důležitou součástí našeho poslání. Naše dodávané produkty - dřevěné, laminátové podlahy, dýhované desky - využívají tenkých pohledových vrstev dřeva (krájené nebo řezané dýhy) a ostatní konstrukční části jsou vyrobeny z méně hodnotných částí stromu, dokonce z větví. Jsme tak velmi šetrní k životnímu prostředí, snižujeme tímto výrazně nároky na těžbu dřeva oproti tradičním výrobkům z masivního dřeva. Všechny naše podlahy jsou plně recyklovatelné pro opětovnou výrobu plošných nosičů na výrobu nových podlah a dýhovaných desek.

Tradice

Na českém a slovenském trhu jsme již téměř 17 let a za tu dobu (od roku 2002) máme za sebou tisíce malých a velkých úspěšně realizovaných projektů, k našim profesionálním zákazníkům jsme za tu dobu včas dodali přes půldruhého milonu m2 kvalitních, zejména dřevěných podlah.

Společnost prošla velmi dynamickým rozvojem a stala se výhradním distributorem pro Českou a Slovenskou republiku významných značek podlah a příslušenství - PAR-KY, Cabbani, Moland, Lamett, Floorify, Alsafloor, Pedross, Sondro. Úspěšně jsme etablovali na obou trzích dýhované produkty společnosti Decospan nv.

Neustále se snažíme zdokonalovat naši nabídku a servis a věříme, že i do budoucna se na nás budete moci neustále spolehnout.

Produkty a služby

Celý tým společnosti Parket koncept je Vám neustále k dispozici!