Navštivte naši vzorkovnu

V prostorách zázemí firmy Parket koncept v Hodoníně jsme pro Vás vybudovali nově koncipovanou vzorkovnu. Na stěnách vstupní chodby, vestibulu a galerie je vystaven výběr nejzajímavějších položek ze sortimentu Parket koncept vycházející z velké části z kolekce Bestsellers 2017. Vzorkovna je přístupná pro naše profesionální obchodní partnery a jejich zákazníky.

Vzorkovna

Co vzorkovna nabízí?

Vzorkovna je koncipována s cílem představit zákazníkovi především na stěnách ve formě specifických obrazů to nejzajímavější a zároveň nejprodávanější z naší kolekce podlah. Zbytek je "uklizen" do tradičních překlápěcích stojanů a značkových stojanů s kompletním sortimentem.

Cílem je zmírnit každému investorovi obvyklý stres z široké nabídky pří výběru vhodné podlahy pro jeho projekt - v galerie na stěnách najde v různých konstrukcích a formátech podlahy jednoduše to, co je každoročně prověřeno trhem, co se setkává s největším ohlasem zákazníků a za čím si společnost Parket koncept stojí.

Jednotlivé panely na stěnách jsou jednoduše odnímatelné, můžete si je položit na podlahu vedle dalších vybraných vzorků. Vzorkovna je interaktivní , na každém panelu je bílý štítek se základními informacemi o podlaze a QR kódem - po přečtení chytrým telefonem, nebo tabletem se automaticky dostanete na naši stránku vzorované podlahy: můžete se podívat na interiérové fotografie, technické informace, montážní návody a další informace o podlaze, případně stáhnout PDF kartu produktu s úplnými informacemi a odeslat na svůj e-mail. Veškeré informace o podlaze jsou dále uvedeny na tabulce A4 vedle každého "obrazu" na stěne pro ty, kteří nechtějí tyto údaje vyhledávat v katalogu, nebo tabletem.

Pro návštěvníky je připraveno občerstvení, zákazníci si mohou kdykoliv připravit šálek Nespressa, čaje nebo osvěžit se chlazenou neustále čerstvou vodou. Vzorkovna umožňuje registrovaným partnerům automatický přístup 24 hodin denně a 7 dní týdně prostřednictvím přidělených čipů, všechny dveře a PZTS se jim jednoduše otevřou...

Jak získat přístup do vzorkovny?

Vzorkovna je určena pouze pro naše stálé smluvní profesionální partnery a s nimi pro jejich zákazníky. Pro získání vstupu stačí písemně souhlasit s pravidly užívání , převzít protokolárně čip (klíč od vzorkovny) a můžete vzorkovnu začít používat. Pochopitelně rádi přivítáme během naší pracovní doby každého zájemce o podlahy, pomůžeme mu s výběrem a doporučíme mu našeho nejbližšího prověřeného realizačního partnera pro montáž podlahy.

Vzorkovna

Virtuální prohlídka