Spuštění nových stránek Pedross

Spuštění nových stránek Pedross

Naše webové stránky jsme rozšířili o nově zpracovanou sekci Soklových lišt Pedross - největšího výrobce dřevěných soklových lišt v Evropě, kterou najdete na adrese: https://www.parketkoncept.cz/soklove-listy-pedross. V sekci jsou po položkách prezentovány všechny skladové lišty Pedross. K dispozici jsou Vám ke stažení také fotografie 3D lišt, řezů, lišt v rohu, dále technické listy, pdf karty, návody na montáž a návody na údržbu.

Sekce soklových lišt Perdross je rozčleněna na podsekce:

SKLADOVÉ SOKLOVÉ LIŠTY PEDROSS:

Soklové lišty dýhované
Lišty se smrkovým jádrem obalované dýhou širokého sortimentu dřevin, používané pro všechny značky podlah. Osvědčená stabilní konstrukce lišty se smrkovým jádrem obalovaným vybranými dýhami je vyráběna na nejmodernějších linkách. Velká péče je věnována kvalitní povrchové úpravě lakem, olejem.

Soklové lišty fóliované
Ekonomicky výhodné, praktické a velmi univerzální: to je jen pár charakteristik, kterými lze popsat řemeslné zpracování a výrobu foliovaných lišt Pedross. Pestrá škála vysoce kvalitních dekorativních fólií umožňuje velmi široké použití pro většinu dnešních populárních dekorů podlah.

Soklové lišty bílé lakované
V rámci sekce soklových lišt jsou zvlášť uvedeny moderní bílé lakované smrkové lišty. Tyto soklové lišty jsou velmi elegantní a zároveň lze jimi zakončit jakoukoliv barevnou podlahu. V sekci jsou také nové profily soklových lišt 13x82 Cubica, 15x80 SEG a 15x95 SEG o kterých jsme Vás již informovali. Aktualizované vzorkovníky bílých profilů lišt Pedross, doplněné o již zmíněné profily, Vám budeme rozesílat v nejbližší době.

SOKLOVÉ LIŠTY PEDROSS NA OBJEDNÁVKU:

Soklové lišty dýhované
Na objednávku Vám nabízíme všechny variace dostupných profilů a dekorů s volbou povrchové úpravy, dodatečného barvení i potisku.

NOVINKA CLIPSTAR!

Pedross přichází s novým vylepšeným inteligentním a neviditelným upevňovacím systémem Clipstar.

Co se změnilo:

  • Větší stabilita sestavy – žádné převrácení během sestavování
  • Zdvojená nosná plocha
  • Širší kontinuální držák klipu - zlepšená upínací síla
  • Další vytahovací čelisti zajišťují ještě bezpečnější držení lišty

Co se nemění:

  • Cena
  • Balení - EAN kódy, kódy zboží, popis zboží
  • Uspořádání obalu - upraveny pouze obrázky produktů
  • Materiál
  • Objednací časy
  • Funkčnost

Od 1. června 2023 lze objednávat pouze nový a vylepšený Clipstar.
Získejte lepší představu s tímto videem:

Všechny aktuality