Nové montážní návody a videa Floorify

Připravili jsme pro Vás NOVÉ WEBOVÉ STRÁNKY K MONTÁŽI PODLAH FLORIFY. Najdete zde PODROBNÁ VIDEA od plánování pokládky až po tipy jak řešit konkrétních situaci při pokládce.

Na stránce: https://www.parketkoncept.cz/page/pokladka-floorify-je-detskou-hrou-zamknout-a-jit najdete výhody montáže podlah Floorify a proklik na stránky jednotlivých řad. Zde najdete informace k montáži konkrétní řady: tedy ke všem řadám Planks, dále k pokládce Herringbone do vzoru rybiny a zvlášť také k pokládce vinylových dlaždic Big Tiles i Small Tiles.

Součástí stránek jsou NOVÉ MONTÁŽNÍ NÁVODY, které kromě detailního postupu obsahují také odkazy na montážní videa, tipy k plánování, pokládce i řešení pokládky na specifických místech v interiéru. Nechybí ani návod na péči a údržbu podlah Floorify.

Stáhněte si, prosím, nové montážní návody pro jednotlivé řady:

Montážní návod Planks
Montážní návod Herrigbone
Montážní návod Big Tiles
Montážní návod Small Tiles

Všechny montážní návody v české i anglické verzi najdete na našich stránkách v sekci Ke stažení ZDE

 

Pro snadné předání zákazníkům jsme pro Vás připravili nový Návod na údržbu Floorify.  

Obsahuje totožné informace, jako Montážní návody, k údržbě a péči o podlahy Floorify, včetně preventivních opatření, která prodlouží životnost i krásný vzhled podlah. Přehledně a atraktivně přináší tyto informace nový Letáček o údržbě.  

České i anglické verze návodu a letáčku najdete na našich stránkách v sekci Ke stažení ZDE

Všechny aktuality