Proč si vybrat FLOOR!T

Tradice

Německý výrobce F. W. Barth & Co. se už od 19. století zabývá obchodem a výrobou dřevěných interiérových i exteriérových výrobků z masivního dřeva. V posledních desetiletích se divize podlahovin koncentruje zejména na moderní třívrstvé zámkové podlahy s dubovým povrchem vyznačující se odolnou stabilní konstrukcí, jednoznačným tříděním, německy přesnou kvalitní výrobou a pečlivou povrchovou úpravou oleji a laky. Tak se zrodila značka FLOOR!T.

Ekonomika – ekologie – spolehlivost

To jsou hodnoty Barth pro rozumné a udržitelné hospodaření dnes. Zítra a také v budoucnosti. S tímto fokusem jsou vyvíjeny všechny jejich podlahy. Všechny výrobní závody mají certifikaci ISO 14001 zaručující, že celý proces splňuje přísné normy na ochranu životního prostředí. Sama třívrstvá konstrukce s přiměřenou tloušťkou nášlapu šetří zdroje ušlechtilého dubu oproti masivním parketám. Povrchové úpravy jsou vyvíjena tak, aby se snadno a ekologicky udržovaly.

Vhodné pro podlahové vytápění

Díky stabilní třívrstvé konstrukci a rozumné tloušťce s nízkým tepelným odporem jsou všechny podlahy FLOOR!T vhodné pro podlahové vytápění.

Kvalitní zámky - snadná montáž

Důmyslné a kvalitní zámky využijete při plovoucí pokládce i celoplošném lepení. Prkna uzamyká zámek DROP-DOWN a rybinu uzamknete zámkem FOLD-DOWN, který navíc díky své univerzální smart konstrukci nevyžaduje levé a pravé provedení lamel do rybiny.

Rychlá dostupnost podlah

Všechny položky jsou skladem u distributora v ČR – Parket koncept a v případě potřeby k rychlé dodávce v centrálních skladech v Německu a Holandsku.

Sofistikované doplňky

Podlahoviny Floor!t mají pro Vás vyřešený ucelený systém doplňků - dřevěných soklových lišt a také dřevěných schodových hran, vyrobených na míru pro Váš projekt přímo z podlahových profilů ve stejné optice a povrchové úpravě. Nemáte tedy žádné hranice pro realizaci Vašeho projektu!