Floorify HERRINGBONE nové dekory

Vážení obchodní přátelé,

všichni víme, že podlahy ve vzoru rybí kosti jsou nepřehlédnutelné a velmi žádané. Jsou vzpomínkou na podlahy z elegantních sídel z dávných dob. Ve srovnáni s rovnými prkny má podlaha ve vzoru rybí kosti kultivovaný vzhled a dává Vašemu interiéru jemnou hravost, která z každé místnosti udělá útulné místo.

Společnost Floorify Vám nabízí alternativu s nejvyššími ekologickými standardy A+, která je k nerozeznání od skutečného dřeva, snadno se instaluje a je nenáročná na údržbu a rozšiřuje svou nabídku vinylových podlah v řade Herringbone o tři další jedinečné dekory:

F300 Hirame, F306 Buri, F318 Toro

Více o nových podlahách Floorify Herrigbone a jejich technických parametrech se dozvíte kliknutím na jednotlivé dekory.

Prosím neváhejte se inspirovat.

Pokuď máte zájem o vzorové panely nových dekorů do stojanu novinek Herringone, prosím zašlete nám objednávku. Pro informaci, nové dekory Herringbone jsou shodné se stávajícími dekory. Dekor F300 je shodný s dekorem F100, F301 s dekorem F001, F303 s dekorem F003, F306 s dekorem F006, F317 s dekorem F017, F318 s dekorem F018, F319 s dekorem F019.

Zde naleznete aktualizovaný sekční ceník Floorify CZK

Zde naleznete aktualizovaný sekční ceník Floorify EUR

O doprodeji podlahy Floorify BIG TILES F016 Caviar jsme Vám již informovali v předešlém mailu. Tato podlaha bude vyřazena z nabídky od 31.12.2021. Podlahu lze nadále objednávat až do vyprodání zásob.

V případě dotazů nás prosím kontaktujte na info@parketkoncept.cz.

Přejeme Vám pevné zdraví a mnoho prodejních úspěchů.

Zpět na hlavní stranu Přejít na archiv aktualit