Kategorie podlah

Podlahy dřevěné dýhové

Dřevěná podlaha s vysoce odolnou vrstvou skutečného dřeva – dýhou. Vhodná pro každý interiér a každý projekt.

Parky Cabbani

Podlahy dřevěné třívrstvé

Dřevo jako přírodní materiál je tou nejpřirozenější volbou pro Váš interiér a přináší do obydlí atmosféru a styl.

Lamett Moland Cabbani

Podlahy vinylové

Vinylové podlahy dřevo nenahradí, ale mají některé vlastnosti, díky kterým jejich obliba v dnešní době roste.

Floorify

Značky

Parky je dřevěná dýhová podlaha s vysoce odolnou horní vrstvou z pravého dřeva, tím se liší od laminátové podlahy, která používá tištěnou imitaci dřeva. S Parky můžete skutečně vidět a cítit pravé dřevo. To je přesně to, co dělá rozdíl ve Vaší domácnosti, kanceláři nebo obchodu. Stejně jako otisky prstů, tak žádné dva stromy nejsou totožné. Každá dýhová podlaha je unikátní, stejně jako Vy.

Více

Společnost Lamett se stala nesporným zakladatelem módních trendů v oblasti parketových podlah. Díky nepřetržité touze po inovaci se stala jednou z nejprogresivnějších firem na trhu. Dřevěné podlahy Lamett přemění Váš byt nebo dům v módní životní prostor s příjemnou atmosférou.

Více

Cabbani přenáší teplo a krásu kvalitní evropské dubové parketové podlahy do současné architektury. Díky systému "a la carte" můžete designovat svůj sen o podlaze založený na vrchní vrstvě pečlivě vytříděného dubového dřeva tloušťky 0,6, 2,5, 3,2 nebo 5,5 mm, doplněný středem z MDF nebo březové překližky a dokončený širokou škálou stylových a atraktivních barev. Naše francouzská produkce garantuje trendové výrobky vyrobené s respektem k přírodě a maximální péčí o kvalitu.

Více

Dřevo jako přírodní materiál je tou nejpřirozenější volbou pro Váš interiér a po staletí přináší do obydlí hřejivou pohodu, vůni, útulnou atmosféru a styl - to jsou parkety Moland...

Více

Floorify je spojení unikátní inovace zámkových vinylových podlah vysoce odolné konstrukce a povrchu s přirozeně krásným hřejivým designem lamel velkého formátu navíc s absolutní jednoduchostí užívání.

Více